• Yenilendi
Sıcak İyi Nakliye SFP 10/100/1000Base-T Fiber Medya Dönüştürücü sfp por

Sıcak İyi Nakliye SFP 10/100/1000Base-T Fiber Medya Dönüştürücü sfp por

Buyers rating:
₺ 64.82

Ürün figürü

  10/100/1000 M Auto-müzakere Single-mode SFPport10/100/1000 Base-T SFP Fiber Media Convertergenel bakış :  Gigabit SFP Medya Dönüştürücü 1 TP sağlar ve 1 SFP portları arasında dönüşüm desteklemek için 10/100/1000 Base-T ve 1000 Base-X ağ. iki ile 1000 Base-SX/LX SFP portları, the JYT-GS803 SFP medya uzatmak için yüksek güvenilirlik ve esneklik sağlar iletim mesafesi kadar 550 m, 20 km, veya bağlı olarak daha uzun 1000 Base-SX/LX SFP fiber modülleri. kolayca bağlamak için iki segment türleri sağlar, verimli ve ucuza.2-Port Anahtarı modu ile, onlar çalışmak yüksek performanslı Mağaza ve Ileri mekanizması, ve paket kaybı önlemek ile IEEE 802.3x Akış Kontrolü (Tam Çift Yönlü) ve Geri Basınç (Yarım-dubleks) fonksiyonu. olarak 10 Base-T JYT-GS803 SFP Media Converter IEEE 802.3 ile tam uyumludur, IEEE 802.3u 100 Base-TX, IEEE 802.3ab 1000 Base-T ve IEEE 802.3z 1000 Base-LX/SX, Gigabit medya dönüştürücü kurulum tarafından oldukça hızlı ve kolay sadece tak ve çalıştır. özellikleri :  ² Ieee 802.3 10 Base-T Ethernet, IEEE802.3 100 Base-TX Hızlı Ethernet, IEEE 802.3ab 1000 Base-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z 1000base-Sx/LX, IEEE 802.3x akış kontrolü² 1 limanlar 1000 Base-SX/LX SFP Fiber optik, 1 port 10/100/1000 Base-T RJ45² otomatik Müzakere 10/100 Base-TX için Tam-Dubleks ve 10/100 Base-TX Yarım-Dubleks² destek IEEE 802.3x Tam Dubleks Akış Kontrolü ve Geri basınç için Yarım-Dubleks için paketleri ortadan kaldırır kaybı² destek Oto MDI/MDI-X fonksiyonu² destek VLAN etiketi, Multicast geçmesine, ve destek maksimum paket uzunluğu 1522 byte² mağaza-ve-Ileri mekanizması, ve 3-port veri otomatik anahtarlama  özellikler :  parametreözelliklererişim modu10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernetstandart IEEE802.3 10 Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100 Base-TX Hızlı Ethernet, IEEE802.3ab 1000 Base-T,IEEE802.3z 1000 Base-SX/LX Gigabit Ethernet, IEEE802.3x akış kontrolüdalgaboyu SFP fiber modül üzerinde değişiriletim mesafesi SFP portu : SFP fiber modül üzerinde Değişir Category-5 twisted çiftleri : 100 mlimanbir RJ45 portu : bağlanması ile STP/UTP category-5 twisted çiftleri, EIA568 A/Bİki SFP portu yuvaları : SFP fiber modül üzerinde değişir BER< 10-9 MTBF100,000 saatanahtarı mekanizmasımağaza-ve-Ileri LED göstergesi GÜÇ (güç kaynağı), TP Hız (On : 1000 Mbps, Kapalı : 10/100 Mbps) TP LINK/ACT, SD1 (SFP Portu 1 link/act LED), SD2 (SFP Portu 2 link/act LED)güç kaynağıdış : AC90 ~ 264 V/DC100 ~ 380 V girişi, 5 V 2 Aoutputgüç tüketimi Max.

Ürün verisi

Marka Adı:
jyttek
Model Numarası:
JYT-GS803SFP
is_customized:
Yes

Kategorideki ürünler

Yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL-6C Altın Kaplı tel kablo Fiber Cleaver SKL-6C Splice Eriyik FTTX FTTH Kullanılan fiber cleaver
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

Yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL-6C Altın Kaplı tel kablo Fiber Cleaver SKL-6C Splice Eriyik FTTX FTTH Kullanılan fiber cleaver

yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL6 C Altın Kaplı tel kablo Fiber Cleaver FTTX FTTH Kullanılan SKL6 C Splice Eriyik fiber cleaver Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özellikleriniadı : yüksek hassasiyetli fiber cleavermodeli : SKL6 Cmalzeme : yüksek sertlik tungsten çelik bıçaklar alüminyum çerçeveuygulanabilir pigtailler özellikler : 125umuygulanabilir Lif Sayısı : 0.250.9 MMkesme Uzunluğu : 18 MMboyutu : 71.3 X67.2 X51 MMağırlık : 230 KGCNC bitirmeürün Adı : yüksek hassasiyetli fiber cleaveçin'de yapılankapsam : Mesajları mühendislik ve bakım, CATV mühendislik ve bakım, fiber optik kablo üreticisi.AUA serisi hassas cleaver fiber cleaver son model, maliyetetkin, lif açısı ve iyi kesit pürüzsüz, kolay kullanım ve kullanmak daha uygun, büyük ölçüde iş verimliliğini artırmak ve verimlilik.özellikleri : kesme açısı : 0.50.8 (tek lif)bıçak kesme ömrü : 48000 kezresim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

₺ 32.14
4 çekirdek JET mini Mikro fiber optik kablo
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

4 çekirdek JET mini Mikro fiber optik kablo

4 çekirdek JET mini Mikro fiber optik kabloürün Açıklamasılifler, 250μm, konumlandırılmış bir gevşek tüp yüksek modüllü bir plastik yapılmış tüpler ile dolu bir suya dayanıklı dolum bileşik...

₺ 230.18
FTTH Çözeltisi ile EPON OKT 4PON Limanlar 1U cihazı Web yönetimi
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

FTTH Çözeltisi ile EPON OKT 4PON Limanlar 1U cihazı Web yönetimi

FTTH Çözeltisi ile EPON OKT 4 PON Limanlar 1 U cihazı Web yönetimi 1 Ürün Açıklaması XW17 WZ102 şasi için tasarlanmıştır OKT cihazı sağlayan 4 downlink GEPON portları, 4 uplink GE SFP portları ve 4 10 / 100 / 1000 M RJ45 portları...

₺ 481.97
ZHWCOMM el fiber optik güç ölçer 800 ~ 1700nm SG86AR70 SC/FC Adaptörü fiber optik test makinesi
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

ZHWCOMM el fiber optik güç ölçer 800 ~ 1700nm SG86AR70 SC/FC Adaptörü fiber optik test makinesi

özelliklerself kalibrasyondeğiştirilebilir uygulayın veya şarj edilebilir piller40 saatten fazla sürekli çalışma süresidoğrusal Ekran (m W) ve Logaritmik ekran (d Bm) aynı ekranda göstermekdestek FC / SC / ST arayüzü ve hızlı anahtarıoto anahtarıarka mevcut şartname öğe : şartname : ürün Adı güç Ölçer kalibrasyon Dalga Boyu (nm) 800 ~ 1700 dedektör tipi : In Ga As ölçüm Aralığı (d Bm) 60 belirsizlik (d B) + 0.2 (5%) doğrusallık (d B) : 0.01 ekran çözünürlüğü (d B) 0.03 frekans KIMLIK Hz 270 330 1 K 2 K dalga KIMLIĞI nm 85,098,013,001,310,100,000,000,000 tarih Depolama Kapasitesi 1000 haberleşme Portu USB bağlayıcı FC / SC alkalin pil 3 AAA 1.5 V veya Li pil (9 V) güç Adaptörü (V) 8.4 pil Çalışma süresi (h) 240 arka ışık olmadan çalışma Sıcaklığı (o C) ° c ~ + ° c depolama Sıcaklığı (o C) ° c ~ + ° c boyut (mm) 172x82x33 uygulamabakım Telekombakım CATVFiber Optik Test Laboratuvarıfiber optik sensörler resimler Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur...

₺ 14.96
Orijinal HW LTE3680M-BC + HUAWEI OKT GPON-OLT-B Sınıfı + kurulu
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

Orijinal HW LTE3680M-BC + HUAWEI OKT GPON-OLT-B Sınıfı + kurulu

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 18.28
Ücretsiz Kargo 1 adet Fiber Optik Damla Kablo Striptizci Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

Ücretsiz Kargo 1 adet Fiber Optik Damla Kablo Striptizci Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense

ücretsiz Kargo 1 adet Fiber Optik Damla Kablo Striptizci Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense bu çok fonksiyonlu Bırak kablo sıyırma, kaburga vardır kaplı tel kablo ceket kaplı tel kablo sıyırma sıyırma arayüz çok fonksiyonlu programı kablosu operasyon ile bir hızlı açık! FTTH için ortak, vb Iletişim Mühendisliği.özellikleri : bir kompakt, sağlam tasarım2one (peel cilt ve sabit uzunlukta elimden)3 ile bir uzunluk konumlandırma4 taşıması kolay kullanım ürün açıklaması : projeteknik parametreler  kapsam : 3.0x2.0mm Pixian fiber optik kablo  elyaf çapı : 125 Mikrosıkı kaplama çapı : 250 Mikrofiber çekirdek sayısı : 12  tıraş ve güçlü gluten malzeme  FRP güçlendirilmesi çekirdek tel takviyeli çekirdek  çalışma Sıcaklığı : 20 ila + 45 C

₺ 8.89
Optik alıcı, WDM ile FTTH alıcı fiber dalgaboyu bölmeli çoğullama PON giriş ve RF çıkış CATV
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

Optik alıcı, WDM ile FTTH alıcı fiber dalgaboyu bölmeli çoğullama PON giriş ve RF çıkış CATV

eğer sipariş önce tüm detaylar için lütfen bize ulaşınoptik alıcı, WDM ile FTTH alıcı fiber dalgaboyu bölmeli çoğullama PON giriş ve RF çıkış CATVÜRÜN ÖZELLIĞIİleri RF şube çıkış, 75Ω empedans.Ga As amplifikatör cihazı benimsenmesi.küçük boyutu ve kurulumu kolay.Üç dalga boylarında WDMAGC fonksiyonu, zaman alınan optik güç14 ~ + 2d Bm olduğunu, çıkış RF seviyesi istikrarlı bir değer olabilir.İki yönlü RF dağıtım çıkışı, çıkış seçenekleri bir şube olabilir.harici ile zayıflama, ayarlanabilir aralığı : 018 dbpv için TEKNIK INDEKSIöğebirimteknik Parametreileri optik alıcı kısmıoptik Parametreleralma Optik Güçd Bm18 ~ + 2optik Geri Dönüş Kaybıd B> 45optik Giriş Dalga Boyunm1310 / 1490 / 1550nm PIN Aldıktan Ileri Dalgaboyunm1539 ~ 1565nm PON Portu Dalgaboyunm1310 / 1490optik Bağlayıcı Tipi SC / UPC veya SC / APClif Tipi tek Modlubağlantı performansıC / Nd B≥ 511d Bm optik güç almak C / CTBd B≥ 65 C / CSOd B≥ 62 RF Parametrelerifrekans AralığıMHz45 ~ 862 / 1003 Bant düzlükd B± 75nominal Çıkış Seviyesidbpv≥ 88çıktı Dönüş Kaybıd B≥ 16çıkış EmpedansıΩ75tüketimi W< 3çalışma Sıcaklığı& #8451;25 ~ + 45boyutmm105*67*24 hakkımızda : ürünlerimiz yepyeni orijinal fabrikadan...

₺ 22.02
ZHWCOMM 1 Pair 8 V Fiber Optik Video Optik Verici Tek modu Tek fiber 8 Kanal Video Optik Dönüştürücü
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

ZHWCOMM 1 Pair 8 V Fiber Optik Video Optik Verici Tek modu Tek fiber 8 Kanal Video Optik Dönüştürücü

ZHWCOMM 1 Pair 8 V Fiber Optik Video Optik Verici Tek modu Tek fiber 8 Kanal Video Optik Dönüştürücüyeni 8channel alldijital video artı isteğe bağlı optik alıcıverici gelişmiş uluslararası SOC dijital sinyal işleme teknolojisi kullanarak, ve tüm dijital video sıkıştırma iletim teknolojisi,kanal video ve çok kanallı ses, veri, telefon, Ethernet, iletilen sinyal üzerinde CWDM kullanarak bir tek çekirdekli fiber dalgaboyu bölmeli çoğullama lif içinde gerçek zaman, hiçbir bozulma ve yüksek kalite ile...

₺ 37.96
Ücretsiz Kargo Fiber Optik Bırak Kablo Sıyırma Aracı Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

Ücretsiz Kargo Fiber Optik Bırak Kablo Sıyırma Aracı Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense

ücretsiz Kargo Fiber Optik Bırak Kablo Sıyırma Aracı Fiber Optik Tel Kablo Stripper FTTH Çizgi Pense  bu çok fonksiyonlu Pixian kablo sıyırma, kaburga vardır kaplı tel kablo ceket kaplı tel kablo sıyırma sıyırma arayüz çok fonksiyonlu programı kablosu operasyon ile bir hızlı açık! FTTH için ortak, vb Iletişim Mühendisliği.  özellikleri : bir kompakt, sağlam tasarım2one (peel cilt ve sabit uzunlukta elimden)3 ile bir uzunluk konumlandırma4 taşıması kolay kullanım ürün açıklaması : projeteknik parametreler kapsam : 3.1x2.0mm Pixian fiber optik kablo elyaf çapı : 125 Mikrosıkı kaplama çapı : 250 Mikrofiber çekirdek sayısı : 12 tıraş ve güçlü gluten malzeme FRP güçlendirilmesi çekirdek tel takviyeli çekirdek çalışma Sıcaklığı : 20 ~ + 45 C projeteknik Parametreleruygulama3.1x2.0mm Damla Kabloelyaf Çapı125sıkı Kaplama Çapı250 Fiber Çekirdek Sayısı12tıraş ve güçlü gluten malzeme plastik takviye ve metal telçalışma Sıcaklığı20 ~ + 45 C 

₺ 10.79
8 port 10/100/1000 Mbps fiber optik endüstriyel sınıf ethernet anahtarı
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

8 port 10/100/1000 Mbps fiber optik endüstriyel sınıf ethernet anahtarı

lütfen not : 1 güç olmadan Varsayılan; istek olarak temin edilebilir 2.SC konnektör, varsayılan olarak FC / SFP yuvası istek olarak 3.diğer nakliye yöntemleri tercih ederseniz, tarafından irtibata hoşgeldiniz 8 port 10 / 100 / 1000 Mbps fiber optik endüstriyel sınıf ethernet anahtarı basit ve hızlı bir şekilde bir dünya bağlayın! 638 GT Serisi Unmanagable Endüstriyel Anahtarı BLY638 GT bir sekiz 1000 BaseT unmanagable ile endüstriyel fiber optik Anahtarı (X)otoadaptif Ethernet RJ45 konnektörleri...

₺ 112.18
ZHWCOMM 500 m Açık SC-SC fiber optik patch cord FTTH Tekli Simplex Kablo Yama Kablosu
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

ZHWCOMM 500 m Açık SC-SC fiber optik patch cord FTTH Tekli Simplex Kablo Yama Kablosu

ZHWCOMM 500 m Açık SCSC fiber optik patch cord FTTH Tekli Simplex Kablo Yama Kablosu uygulama uzun mesafe ve yerel optik iletim şebekesi, veri iletim şebekesi, görüntü iletim ağları, CATV, optik test cihazları, fotoelektrik otomatik kontrol sistemi açıklamafiber optik bırak kablo yama kablosu iki konnektörleri vardır yapmak için her kablonun bağlantı; bir konnektör pigtail kablo ile bir kablo olduğunu...

₺ 29.72
Deviser S30 DVB-S/S2 Uyumlu Uydu Metre
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

Deviser S30 DVB-S/S2 Uyumlu Uydu Metre

özellikler destek DVBS / S2 MER ve BER spektrum Fonksiyonu destek Di SEq C 1.0 / 1.1 / Sa TCR uyumlu Uydu Metre genel bakış S30 bir akülü el uydu metre olduğunu, hangi özellikleri küçük boyutu, basit kullanımı ve spektrum analizi...

₺ 191.00 211.90
Komshine FX35 Fiber Optik Kablo Ekleme Makinesi + Komshine QX50-S OTDR Makine 1310/1550nm 32/30dB + Güç metre ve Fiber VFL
  • Yenilendi
Müşteri değerlendirmesi:

Komshine FX35 Fiber Optik Kablo Ekleme Makinesi + Komshine QX50-S OTDR Makine 1310/1550nm 32/30dB + Güç metre ve Fiber VFL

Komshine FX35 Fusion Splicer Kiti w / Cleaver + Komshine QX50S SM 32 / 30d B OTDR + Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı + Görsel Hata bulucu marka Yeni! tüm öğeleri 1YearWarranty ile gel tüm öğeleri gel tam Kalibre 1 : Komshine FX35 FUSION SPLICER KITI IÇERIR : özellikler : hizalama IPAS Çekirdek Hizalama (Görüntü Desen Analizi Hizalama Sistemi) uygulanabilir lifler SMF (ITUT G.652), MMF (ITUT G.651), DSF (ITUT G.653), NZDSF (ITUT G.655), EDFA, EI980, ekleme ile mevcut farklı tipi fiber (SM / MM), ITUT G.657 uyumlu Fiber / Kablo 0.25mm / 0.9mm / 3.0mm / Düz / Damla kablo Fiber cleave uzunluk 250 (Kat) : 8 ~ 16mm, 900 : 16mm tipik splice kaybı SMF : 0.02d B, MMF : 0.01d B, DSF : 0.04d B, NZDSF : 0.04d B tipik ekleme zamanı SPLICE : Tipik 8sec, tüp Isı : Tipik 25sec S160 ile (60mm) Tüp geri dönüş kaybı > 60d B programı SPLICE Modu : 100, isı Modu : 50 depolama eklemenin sonucu 4,000 sonuç çalışma yüksekliği 0 ~ 5000 m deniz seviyesinden çalışma durumu 10 için 50, nem : 95%, yoğuşmasız depolama koşulu 40 için 80, 095% RH koruma rüzgar 15, şok geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez BOYUTU, ağırlık 138 W 160 L 135 H (Monitör dahil), 2.3 Kg (Pil dahil) Terminal USB, VGA, harici Güç güç DC 14.8 V Pil (7800 m Ah), 100 ~ 240 V AC Adaptörü ek güç DC 12 V otomobil güç çıkışı mevcut hiçbir eklemenin / Isıtma ile Pil 330 döngüsü, lityum polimer piller elektrot değişim olmadan 4,000 kez ekleme mekanik geçirmez testi 2 N / 4.4 N (OPSIYON) ekran İki CMOS kameralar ve 5.7 renkli LCD monitör Fiber görünümü ve büyütme X / Y 300 X, 170 X boyut 138 (W) 160 (L) 135 (H) standart Paket : Komshine FX35 Fusion Splicer Ana gövde Komshine KF52 Yüksek Hassas Fiber Cleaver Tridelikli Fiber Ceket Strippe talimat CD dahili Pil şarj, AC Güç Kablosu yedek Elektrotlar (bir çift) soğutma Tepsi, alkol Pompa Şişe, Blower Fırça kullanım Kılavuzu Taşıma çantası 2 : Komshine QX50S SM OTDR 1310 / 1550nm 32 / 30d B IÇERIR : 1...

₺ 2405.70